VÝBER FANTOMOVEJ HALLOWEENOVEJ MASKY

Ak sa chystáte na Halloweensku párty a chcete so svojím outfitom urobiť obrovský vplyv, mali by ste uvažovať o tom, že pôjdete ako Fantóm opery s skvelo vyzerajúcou fantómovou halloween maska. Tieto masky si môžete kúpiť všade a dokonca aj online za najlepší strašidelný kostým všetkých čias! Keď sa rozhodnete pre výber svojej fantómovej masky, budete sa musieť uistiť, že dostanete niečo príjemné a tiež sa uistiť, že je autentická.

Máte možnosť vybrať si z latexových masiek alebo plastových masiek. Pravdepodobne si môžete vytvoriť svoj vlastný z nejakej bielej látky, ktorú ste ležali. Dizajn je pomerne jednoduchý, takže by ste mali mať možnosť získať dobrý prehľad o tom, ako to vyzerá kontrolou online a sledovaním filmov.

Je to biela maska, ktorá zakrýva polovicu tváre a príbeh je ten, že Phantom mal mať spálenú tvár na jednej strane od ohňa. Dalo by sa urobiť to desivejšie tým, že pridáte trochu spálenú alebo znetvorenú pokožku, ktorá sa mierne zobrazuje pod maskou.

Existuje veľa miest, z ktorých si môžete kúpiť túto masku, a mali by ste tiež premýšľať o zvyšku svojho kostýmu. Je to prevažne čierna, zvyčajne s čiernou kapucňou alebo typom srsti s dlhým priekopom. Môžete si prenajať svoj kostým, ak sa vám páči spolu s fantómovou maskou Halloween, a to je zvyčajne oveľa lacnejšie ako nákup, ale ak máte kreativitu a chcete, aby bol váš odev jedinečný, použite nejaké čierne oblečenie, ktoré ste ležali a vytvorte si vlastnú strašidelnú masku.

S týmto kostýmom budete skutočne vynikať na vašej párty a budete tiež pohodlní, na rozdiel od všetkých tých ľudí, ktorí idú ako príšery, mimozemšťania alebo duchovia.