HALLOWEEN COSTUMES NEPLATÍ BEZ HALLOWEEN MASKS

Halloween masky môžu byť vyrobené z mnohých rôznych vecí – latex, penová guma, protetika, papier, plast – a môžu predstavovať všetko, čo chcete pre svoje kostýmy Halloween – zvieratá, klauni, postavy alebo čokoľvek iné!

Jednou z najväčších výhod použitia masky Halloween ako súčasti vašich celkových kostýmov Halloween je, že svoju totožnosť môžete skryť efektívnejšie ako pomocou make-upu alebo doplnkov. Aj keď to nemusí byť dôvodom pre vaše Halloween kostýmy, je veľa zábavy, aby niekto hádať, kto ste!

Existujú masky Halloween, ktoré poskytujú rôzne úrovne pokrytia. Niektoré kostýmy Halloween potrebujú iba masku na zakrytie očí. Iní len zakrývajú hornú polovicu tváre; niektoré zakrývajú celú tvár; niektorí zakrývajú celú hlavu!

Čím viac tváre zakrývaš maskou Halloween, tým ťažšie bude hádať, kým si. Samozrejme, ak vaše Halloweenské kostýmy vyžadujú iba polovičné masky alebo menšie, vždy môžete pridať make-up a protetiku, aby ste do svojho vzhľadu vytvorili viac tajomstva a autentickosti. Aj keď máte masky Halloween, ktoré zakrývajú celú tvár, make-up vám môže pomôcť s realizmom vzhľadu. Mnoho ľudí sa rozhodne vylepšiť svoje Halloweenské kostýmy tým, že prispôsobí svoje masky Halloweenu nejakému očnému makeupu, takže bude pôsobiť dojmom, že vaša tvár je rovnaká aj cez očné otvory.

Kombináciou masky Halloween s trochou make-upu si tiež poskytujete skvelý vzhľad, ktorý sa ľahko používa. Nepotrebujete veľkú zručnosť, aby ste si na svoje očné partie aplikovali trochu farebného make-upu a maska ​​sa práve objaví – ste pripravení ísť.

Halloween masky sú tiež skvelým riešením na poslednú chvíľu, ak neviete, čo robiť pre vaše Halloweenské kostýmy. Všetko, čo potrebujete, je často kostým jeptiška a čierne oblečenie a ste pripravení ísť.

Ako vidíte, masky Halloween sú veľmi univerzálne. Môžu pochváliť vaše súčasné kostýmy Halloween, alebo môžu byť ústredným bodom.

Len sa uistite, že vaše masky Halloween sú bezpečné. Nájdite tie, ktoré zakrývajú oči, ale majú dostatočne veľké otvory na to, aby ste ich mohli vidieť. Budete sa chcieť uistiť, že sú bezpečné. Ak zistíte, že vaše masky Halloweenu trochu skĺznu, možno budete chcieť upraviť alebo pridať ďalšie upevňovacie prvky, aby ste ich držali pevne. Pomôže vám to zabrániť v zakopnutí alebo páde do ponorenia, ktoré ste nevideli. Bezpečnosť – najmä v prípade detí alebo ak idete von – je jednou z hlavných vecí, ktoré treba brať do úvahy pri zvažovaní masiek Halloween.

Akonáhle si vyberiete masky Halloween, ste pripravení na verné a zábavné kostýmy Halloween.